Muadil Toner Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Yazar Hakan Kıraç 17/03/2016 0 Yorum(lar)

Toner satın almaya karar verdiğinizde internet üzerinden bulduğunuz tonerlerin fiyatları sizlere oldukça yüksek gelebilir. Hal böyleyken hem bütçenizi kısıtlamak hem de daha düşük uygun fiyatlı bir toner arayışına girersiniz. Genel bilinenin aksine, gereken model ve marka dışında da o tonere eş değer üretilmiş tonerler iş görmektedir. Dolayısıyla uygun fiyatlı toner arayışınıza bir karşılık olarak bulabileceğiniz toner modellerinden söz etmemiz mümkündür.

 

Orijinal marka ve model olmayan ancak özellikleri gereği orijinal olarak aramış olduğunuz toneri karşılayan toner modelleri çok daha uygun bir fiyat bir fiyat sunulmaktadır. Bu da beklentilerinizin karşılanması anlamına gelir. Bu sayede toner satın almak da oldukça kolaylaşır. Bu tonerler muadil toner olarak adlandırılır ve baskı maliyeti olarak orijinale oranla çok daha düşük olmaktadır. Bu da, hem beklentilerinizi karşılayacak kalitede bir toner hem de daha uygun fiyatlı bir seçim yapmanızı sağlar.

 

Muadil Toner Nasıl Satın Alınır?

 

Bir muadil toner modeli alırken dikkat etmeniz gereken bazı temel özellikler vardır, bu özelliklerin bir yada bir kaçının eksik olması durumunda, söz konusu tonerden beklediğiniz baskı kalitesini alamayabilirsiniz. Bu yüzden muadil toner satın alama aşamasında  göz önünde bulundurmanızı önerdiğimiz bazı koşullara kısaca değinelim.

 

  • Orijinal toner ile satın alacağınız muadil toner arasındaki fiyat farkını göz önünde bulundurun. Unutmayın ki bu toneri tercih etmenizdeki başlıca sebeplerden birisi de daha uygun fiyatlı olmasıdır. Bu nedenle bu uygun fiyatı sağlayan satıcı firmalardan ürünleri satın almanız önerilir.
  • Ürünü sıfır almaya özen göstermelisiniz. Neden sıfır muadil toner alınmalıdır? Bu sorunun cevabı için öncelikle piyasada pek çok satının orijinal toner dolumu yapıp, muadil olarak satışa çıkardığını belirtmeliyiz. Böyle bir durumda elbette ki sıfır bir muadil tonerin yerini, sonradan doldurulmuş olan bu tonerlerin tutamayacağı kesindir. Hem baskı kalitesi hem de beklenen performans açısından sıfır bir muadil toner satın almak daha doğru bir karardır.
  • Baskı kalitesini önemsemelisiniz. Yukarıdaki maddede değindiğimiz gibi, orijinal bitmiş tonerlerin sonradan doldurularak müşterilere muadil toner olarak satılması gibi bir durum söz konusu olduğunda, bunun bir sonucu olarak da baskı kalitesi %50 kadar kalite kaybeder. Halbuki bu oran sıfır bir muadil tonerde sadece %5 oranındadır.

 

Uygun Fiyatlı Muadil Toner

 

Muadil toner satın almak için sizlere özel kategorilerde farklı modelleri sunuyoruz. Bu kategoriler toner beklentilerinizi karşılayacak olan farklı model seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Sunmuş olduğumuz tonerlerin her biri sıfır olup, tamamen müşteri beklentilerini karşılayacak düzeyde üretilmiştir.

 

Muadil toner fiyatları ve uygun fiyata satın almak için web sitemize göz gezdirin. Orijinal marka ve modeliniz için en uygun karşılık gelen muadil toner satın alarak, daha karlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Bir yorum yazın

Loading...
Loading...