Muadil Toner Kullanmanız İçin 5 Sebep

Yazar Hakan Kıraç 22/04/2016 0 Yorum(lar)

İş hayatında sürekli yazı yazmakla, belge düzenlemekle ve bu düzenlemiş olduğunuz belgelerin çıktısını almakla meşgulseniz o halde ofisinizdeki yazıcı cihazıyla sık sık ilgilenmeniz gerekiyor. Bir yazıcı doğru bir şekilde kullanıldığında sahip olduğu özelliklerini gösterir ve mevcut baskı kalitesiyle size çıktıları sunar. Çıktıların kalitesi çoğu zaman üst düzey beklenebilir. Bir yazıcıdan aldığınız çıktının kalitesini en çok etkileyen faktör ise o cihazda kullanılmış olan toner olmaktadır.

 

Tükenmiş olan tonerler için yeni bir toner satın alınması kararlaştırılınca, piyasada XEROX muadil toner fiyatları ve modelleri şeklinde araştırmalar yapılır. Bunu aynı zamanda kullanmış olduğunuz yazıcının markasına göre de uyarlayabilirsiniz. Sonuç olarak ilk tercihler ve seçenekler olarak orjinal tonerler gözden geçirilebilir fakat sizlere neredeyse orjinal tonerler ile aynı kalitede olan muadil toner tercih etmenizi öneriyoruz.

 

Neden Muadil Toner Satın Almalısınız?

 

Muadil tonerlerin orjinal tonerlerden üstün olmadığı bilinen bir gerçek fakat fiyat ve veririmlilik konusunda bir kıyaslama yaptığımızda, karşımıza muadil tonerleri tercih etmemizi sağlayacak olan 5 sebep çıkıyor.

 

1. Fiyat Farkı - XEROX muadil toner fiyatları ile orjinal tonerler arasında bariz bir fiyat farkı söz konusudur. Bu fark her ne kadar satıcı firmaya göre farklılık göstersede genel olarak %50’ye kadar bir fark olduğundan söz etmemiz mümkündür. Sonuç olarak fiyata önem verenler için muadil toner fiyatları daha uygundur.

 

2. Kalite Farkı - Muadil tonerler ile orjinal tonerler arasındaki baskı kalitesi farkının fark edilmesi oldukça güçtür. Çünkü söz konusu fark %5-10 civarındadır.

 

3. Kullanışı Aynı - Orjinal toner ile Muadil tonerler kullanış ve işlevsellik olarak aynıdırlar.

 

4. En İyi Alternatif - Piyasada orjinal tonere en iyi alternatif muadil tonerlerdir

 

5.Kaliteli ve ekonomik - Hem kaliteli hem de daha uygun fiyatlı olması oldukça fazla satılmasını sağlıyor.

Bir yorum yazın

Loading...
Loading...